top of page

Notikumi

Jūlijs - augusts 2022

Nodarbības aktīviem Rīgas iedzīvotajiem, t.sk. senioriem, kuriem ir vēlme un spējas kļūt par savstarpējās atbalsta grupas moderatoriem izmantojot “Mentālais fitness” metodi. Viņi tiks apmācīti, kā organizēt un vadīt grupas tiešsaistē. Nodarbības notiks vienu reizi nedēļā un būs sadalītas 4 moduļos: veselīgs dzīves veids, veiksmīga komunikācija, emocionālā inteliģence, konfliktu risināšana. Dalībnieki apgūs zināšanas un attīstīs prasmes, kas veicinās viņu sociālās kompetences, sekmēs aktīvu līdzdalību un sabiedrisko pozīciju, nodrošinās psiholoģisko komfortu, veicinās veselīgu dzīvesveidu, pašcieņu un pašapziņu, radošumu un dzīvesprieku.

Septembris – novembris 2022

Tiks dibinātas un sāks darboties tiešsaistē savstarpēja atbalsta grupas. Katras atbalsta grupas tikšanās notiks tiešsaistē vienu reizi nedēļā. Šogad balstoties uz iepriekšējā gada dalībnieku ieteikumiem tiks izveidotas piecas savstarpēja atbalsta grupas. Cetras grupas norisināsies tiešsaistē.

Otrdien

  • 19:00 Sieviešu savstarpēja atbalsta grupa

Dalībnieces iepazīstinās ar Karļa Junga arhetipu teoriju un paskatīs uz ikdienu situācijām caur arhetipu prizmu. Grupu vadīs dramaturģe Tatjana Meļehova.

  • 20:00 Modes un stila klubiņš

Dalībnieki var saņemt profesionālas stilistes un tekstilmākslinieces Gunas Stikānes padomus, ka uzlabot vecas drebēs, lai viņi izskatītu stilīgi un mūsdienīgi;

Četurtdien

  • 19:00 Lasītāju un rakstītāju klubiņš

Dalībnieki iepazīstinājās ar mūsdienu ukraiņu dzejnieku daiļradi. Nodarbības vadīs režisors Sergejs Korotkovs;

  • 20:00 Kino klubiņš

Katru nedēļu dalībnieki skatās un apspriež kādu no slavenas ukraiņu režisores Kiras Muratovas filmu. Nodarbības vadīs dramaturģe Tatjana Meļehova;

Piektā savstarpēja atbalsta grupa - Pastaigu klubiņš - norisināsies svētdienās Vecākos pludmalā plkst. 11;00.

bottom of page